Tłumaczenia na angielski
tanie tlumaczenia angielski opinie o tłumaczeniu tłumacz angielskiego świdnica Tłumaczenia pisemne fitness świdnica
Wszystkie zamieszczone w serwisie materiały chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie bez zgody firmy Frogtranslation jest zabronione.

Biuro tłumaczeń Frogtranslation działa na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tłumaczenia mogą być dostarczane drogą elektroniczną, pocztową, bądź wysyłką kurierską.


Oceń nasze biuro tłumaczeń
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 86

tłumacz tanio wałbrzych

Oferta biura tłumaczeń Frogtranslation została przygotowana w taki sposób, aby spełniać różnorodne potrzeby odbiorców. Dlatego też zajmuję się tłumaczeniem tekstów zwykłych, w tym: CV, listów motywacyjnych, stron internetowych, korespondencji prywatnej i innych tekstów specjalistycznych, w tym: artykułów naukowych, prac dyplomowych, opracowań z różnych dziedzin nauki i innych tekstów technicznych, takich jak: instrukcje obsługi maszyn i urządzeń oraz tekstów prawnych i z dziedziny biznesu, w tym: umów, ofert handlowych, korespondencji biznesowej, tekstów ekonomicznych i innych.

Oferta obejmuje również tłumaczenie tekstów literackich, w tym: książek, artykułów i tym podobnych. Moją ofertę ogranicza jedynie zapotrzebowanie klientów, jednak nie podejmuję się tłumaczenia tekstów medycznych i nie oferuję tłumaczeń uwierzytelnionych (tzw. "przysięgłych"). W przypadku mojego biura, wszechstronność idzie w parze z wysoką jakością usług. Osobiście rozpatruję każde zapytanie i odpowiadam na każdego e-maila. Już teraz prześlij swój tekst, aby przekonać się o wysokiej jakości oferowanych tłumaczeń!

pisemne tłumaczenie tekstów

Korzyści

Biuro tłumaczeń Frogtranslation powstało dzięki pasji rozwijanej już od ponad 10 lat. Tą pasją jest tłumaczenie z języka angielskiego i na język angielski. Moim priorytetem jest dotarcie z usługami tłumaczeniowymi o najwyższej jakości do jak najszerszej grupy odbiorców. Dlatego też oferuję bardzo konkurencyjne ceny, aby uzyskać Państwa pełne zadowolenie. Co więcej, moje usługi charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, wysoka kultura obsługi terminowość. Nie używam automatycznych translatorów, a znaki w tłumaczonym tekście liczę BEZ SPACJI. Nie płacą państwo za tekst, którego nie ma, co często zdarza się w przypadku usług innych biur tłumaczeń.

Nowa usługa - Proofreading Native Speakera

Oferuję proofreading tłumaczeń i tekstów wysłanych do mnie w języku angielskim dzięki stałej, sprawdzonej współpracy z większym biurem tłumaczeń specjalizującym się w tłumaczeniu naukowym. Teksty do korekty są wysyłane bezpośrednio do wyceny do biur w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych. Stawka za taką usługę nie jest stała, bo zależy od kilku czynników – jak termin, rodzaj tekstu, itp., ale także od kursu GBP lub EUR. Zwyczajowo jest to od 4 do 8 GBP za każde 1800 ze spacjami. Wycenę podaję więc na podstawie konkretnego tekstu po przeliczeniu na PLN.

tłumacz tekstu angielskiego

Ceny

Ceny usług biura Frogtranslation zaczynają się już od 35 zł/1500 ZNAKÓW BEZ SPACJI !!! Naliczanie spacji de facto oznacza opłatę za puste pola w tekście. Korzystając z usług mojego biura, mają Państwo gwarancję opłaty za tłumaczenie konkretnej ilości tekstu! Zapraszam do obejrzenia dokładnego Cennika. W ofercie posiadam tłumaczenie w trybie zwykłym i przyspieszonym.

Oferta tłumaczeń

 • Tłumaczenia naukowe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia literackie
 • Tłumaczenia informatyczne
 • Tłumaczenia ekonomiczne
 • Tłumaczenia korespondencji
 • Tłumaczenia zwykłe
 • Tłumaczenia pisemne
 • Tłumaczenia patentów
 • Tłumaczenia budowlane
 • Tłumaczenia umów
 • Tłumaczenia reklamowe
 • Biuro Tłumaczeń Frogtranslation - Monika Dąbrowska (Matykiewicz) - Profesjonalne tłumaczenia pisemne tekstów na język angielski
  tel: 509-904-198 / e-mail: monika@frogtranslation.com - Prześlij swój tekst do wyceny. Przetłumaczenie go to nie problem.
  Jeżeli nie wiesz jak i gdzie przetłumaczyć jakiś tekst - zleć go mi. Tanie tłumaczenia tekstów angielskich to moja specjalność.


  Projekt i wykonanie: execute.pl