Tłumaczenia na angielski
tanie tlumaczenia angielski opinie o tłumaczeniu tłumacz angielskiego świdnica Tłumaczenia pisemne fitness świdnica
Wszystkie zamieszczone w serwisie materiały chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie bez zgody firmy Frogtranslation jest zabronione.

Biuro tłumaczeń Frogtranslation działa na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tłumaczenia mogą być dostarczane drogą elektroniczną, pocztową, bądź wysyłką kurierską.


Oceń nasze biuro tłumaczeń
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 86

tłumacz tanio

Ceny tłumaczeń należą do najniższych oferowanych obecnie przez profesjonalne biura tłumaczeń, ponieważ priorytetem biura Frogtranslation jest zadowolenie klientów. Cena tłumaczenia z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski jest taka sama. Opłaty dokonuje się jedynie za faktyczną ilość tekstu – w wycenach nie naliczamy spacji!


  • cena tłumaczenia tekstu zwykłego to tylko 35 zł / 1500 znaków (bez spacji)
  • cena tłumaczenia tekstów specjalistycznych zaczyna się od 45 zł / 1500 znaków (bez spacji)
  • cena tłumaczenia tekstów w trybie przyspieszonym to +30 % standardowej stawki
  • nie ma różnicy, czy tłumaczę z języka angielskiego na polski czy z polskiego na angielski, cena za oba tłumaczenia pozostaje taka sama

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Wystawiam faktury bez VAT. W przypadku skomplikowanych bądź dużych zleceń cena ustalana jest indywidualnie. Na cenę ma również wpływ przesłany format pliku z tekstem do tłumaczenia. Format PDF z racji braku możliwości jego edycji może być wyceniany drożej, dlatego zalecam przesyłanie tekstów w edytowalnym formacie doc. Dokładnej wyceny dokonuje się jedynie na podstawie konkretnego tekstu, dlatego już teraz zapraszam do działu Kontakt, w którym mają Państwo możliwość bezpośredniego przesłania pliku z tekstem.

Biuro Tłumaczeń Frogtranslation - Monika Dąbrowska (Matykiewicz) - Profesjonalne tłumaczenia pisemne tekstów na język angielski
tel: 509-904-198 / e-mail: monika@frogtranslation.com - Prześlij swój tekst do wyceny. Przetłumaczenie go to nie problem.
Jeżeli nie wiesz jak i gdzie przetłumaczyć jakiś tekst - zleć go mi. Tanie tłumaczenia tekstów angielskich to moja specjalność.


Projekt i wykonanie: execute.pl